BORDSLYSTRAR, 2 st, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

126216. BORDSLYSTRAR, 2 st, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Ljusarmar av mässing, behängd med olikformade prismor. Sockel av marmor, stomme av klart & blått glas. Höjd 40, resp 44 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 158