TOMTE, keramik, 1900-tal. Höjd 68 cm.

1261599. TOMTE, keramik, 1900-tal. Höjd 68 cm.

Västens baksida med otydlig stämpel. Höjd 68 cm.

Skor med mindre kantnaggar. Armar med glasyrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 586