DRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.

DRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.
125832. DRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.

Avlutad, senare lock, klädd med hemvävd textil. Längd 195, bredd 65, höjd 144 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 623