SOFFBORD, trä med kakelskiva, 1900-tal.

1258329. SOFFBORD, trä med kakelskiva, 1900-tal.

Längd 80 cm,
bredd 50 cm,
höjd 58 cm.

Miindre spricka, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 80 cm,
bredd 50 cm,
höjd 58 cm.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
PL 3
Antal besök: 379