TSUBA, järn, Japan, 1400-tal.

TSUBA, järn, Japan, 1400-tal.
1258296. TSUBA, järn, Japan, 1400-tal.

Genombruten dekor. Mått ca. 7x6,5 cm.

Ask medföljer.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ask medföljer.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 523