MATBORD, Edsbyverken, Perstorp, 1950-tal.

125761. MATBORD, Edsbyverken, Perstorp, 1950-tal.

2 st utdragsskivor, ben och ram i Bok. Mått utan extraskivor, Bredd 110, djup 80, höjd 75 cm. Skivorna bygger 2 x 30 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 38 971