FOTPALL i form av gris, läder. Dimitri Omersa & co för Liberty´s.

1256630. FOTPALL i form av gris, läder. Dimitri Omersa & co för Liberty´s.

Märkt Liberty's of London i örat. Längd 48 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, spruckna sömmar, ett öra, ett öga och delar av svansen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 014