PARTI PORSLIN, 10 delar, Staffordshire, Carr, 17/1800-tal.

125648. PARTI PORSLIN, 10 delar, Staffordshire, Carr, 17/1800-tal.

4 st tallrikar, diameter ca 23,5 cm.
3 st djupa tallrikar, diameter 24 cm.
2 st tallrikar 26 cm.
1 st lock till soppterrin.

Slitage, sprickor, nagg, gulnat gods.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st tallrikar 26 cm.
1 st lock till soppterrin.

Antal besök: 844