1256062. Oljelampor två stycken, India, 1900-tal.

Brons, en är en avbildning av gudomen Indra som rider på sin elefant Airavata .Höjd: 9 cm.
Den andra. Höjd cirka 9,5 cm.

Slitage, märken.

Den andra. Höjd cirka 9,5 cm.

Slitage, märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 150 SEK

Utlämning på plats
0 SEK

Paketleverans:

Sverige
150 SEK
Danmark
200 SEK
Finland, Norge, Tyskland
220 SEK
Frankrike, Italien, Schweiz, Spanien, Storbritannien
260 SEK
310 SEK
370 SEK
Island, Kanada, Mexiko, Turkiet, USA
460 SEK
590 SEK
650 SEK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1256062

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 59