1256062. Oljelampor två stycken, India, 1900-tal.

Brons, en är en avbildning av gudomen Indra som rider på sin elefant Airavata .Höjd: 9 cm.
Den andra. Höjd cirka 9,5 cm.

Slitage, märken.

Den andra. Höjd cirka 9,5 cm.

Slitage, märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 15 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
15 EUR
Danmark
19 EUR
Finland, Norge, Tyskland
21 EUR
Frankrike, Italien, Schweiz, Spanien, Storbritannien
25 EUR
30 EUR
35 EUR
Island, Kanada, Mexiko, Turkiet, USA
44 EUR
56 EUR
61 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1256062

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 58