1256045. BUDDHA, brons, Orientalisk. 1900-tal.

Sittande Buddha, Karana Mudra i brons. Höjd: 21 cm.

Slitage, anlupen.

Slitage, anlupen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 16 GBP

Utlämning på plats
0 GBP

Paketleverans:

Sverige
16 GBP
Danmark
20 GBP
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
24 GBP
Frankrike
26 GBP
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
30 GBP
44 GBP
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
58 GBP
78 GBP
88 GBP

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1256045

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 149