1256045. BUDDHA, brons, Orientalisk. 1900-tal.

Sittande Buddha, Karana Mudra i brons. Höjd: 21 cm.

Slitage, anlupen.

Slitage, anlupen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1256045

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 237