GOLVLAMPA, "Lins", PO Ström för IKEA, 1970-tal.

1255884. GOLVLAMPA, "Lins", PO Ström för IKEA, 1970-tal.

Höjd 110 cm.

Plastkupa med hål och spricka samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 110 cm.

Antal besök: 461