Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
KERAMIK- och GLASFÖREMÅL, 6 st, bland annat Staffordshire, 18/1900-tal.
1255852. KERAMIK- och GLASFÖREMÅL, 6 st, bland annat Staffordshire, 18/1900-tal.
största höjd 25 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
största höjd 25 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
240