FRIMÄRKEN, Klassiskt Sverige, stämplat, bland annat Skilling Banco, 18/1900-tal.

1255328. FRIMÄRKEN, Klassiskt Sverige, stämplat, bland annat Skilling Banco, 18/1900-tal.

10 ark.

kortare tänder förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 ark.

kortare tänder förekommer.

Antal besök: 899