1254965. MATTA, 188 x 132 cm, Harraniavävarna, Egypten, signerad.

Fåglar på rosa botten.

Blekt samt kantslitage.

Fåglar på rosa botten.

Blekt samt kantslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 49 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
49 EUR
Danmark
52 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
54 EUR
Åland
60 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
63 EUR
78 EUR
Schweiz
89 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
137 EUR
173 EUR
196 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Pallställ 8
Föremålsnr
1254965

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 2 801