JØRGEN JACOBSEN. Olja på duk, signerad, daterad, 1986.

125275. JØRGEN JACOBSEN. Olja på duk, signerad, daterad, 1986.

Mått, 70 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått, 70 x 70 cm.

Antal besök: 1 756