1250953. DEKORELEMENT i form av korintiskt kapitäl, skuret trä, 1700-tal.

Höjd 35 cm, bredd ca 43 cm.

Åldersrelaterat slitage, sprickor, skador.

Höjd 35 cm, bredd ca 43 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 42 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
42 EUR
Danmark
45 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
48 EUR
Åland
54 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
56 EUR
71 EUR
Schweiz
84 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
131 EUR
166 EUR
190 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
2Vitrin
Föremålsnr
1250953

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 231