RING med grön sten, 14k guld, stämplad med Krona, Finland.

124654. RING med grön sten, 14k guld, stämplad med Krona, Finland.

Vikt med sten 4g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt med sten 4g.

Slitage.

Antal besök: 3 123