PAPPERSHÅLLARE, Gjutjärn, 1900-talets början.

124642. PAPPERSHÅLLARE, Gjutjärn, 1900-talets början.

Rödmålad stomme. Bredd, uppe 26, nere 63, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 984