SKULPTUR, brons, 1900-tal.

SKULPTUR, brons, 1900-tal.
124531. SKULPTUR, brons, 1900-tal.

Troligen föreställande David alternativt kopia efter antikiserande förlaga.
Höjd 12,5 cm.

Lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 cm.

Lätt slitage.

Antal besök: 872