KONSOLBORD, omkring sekelskiftet 1900.

1243938. KONSOLBORD, omkring sekelskiftet 1900.

Mahognyfanerad benställning med marmorskiva. Bredd 86 cm, djup 44 cm, höjd 73 cm.

Slitage och fläckar. Skador och mindre fanerbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 984