PICKNICKKORG, rotting, porslin, 1900-talets senare del.

1242184. PICKNICKKORG, rotting, porslin, 1900-talets senare del.

Korg av rotting med läderband. Längd 54, bredd 34, höjd 21 cm.
Sett med bestick, koppar samt assietter för fyra.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 811