Bildytans mått ca 26 x 34 cm Ramens mått ca 35 x 43 cm daterad 1728 Catarina Bildytans mått ca 26 x 34 cm Ramens mått ca 35 x 42 cm.
Ej examinerad ur ram, krackeleringar.