olja på duk,2 st,porträtt,kvinna & man,1700-talets första hälft.

1241256. olja på duk,2 st,porträtt,kvinna & man,1700-talets första hälft.

Bildytans mått ca 26 x 34 cm
Ramens mått ca 35 x 43 cm
daterad 1728 Catarina
Bildytans mått ca 26 x 34 cm
Ramens mått ca 35 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått ca 26 x 34 cm
Ramens mått ca 35 x 43 cm
daterad 1728 Catarina
Bildytans mått ca 26 x 34 cm
Ramens mått ca 35 x 42 cm.

Antal besök: 575