SPEGEL SAMT BORSTE, nysilver, 1900-tal.

1240103. SPEGEL SAMT BORSTE, nysilver, 1900-tal.

Spegel längd 29 cm
Borste längd 26 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel längd 29 cm
Borste längd 26 cm.

Slitage.

Antal besök: 183