TAKARMATUR, PH 5-4 1/2, "Charlottenborg" Danmark. Diameter 66 cm.

124008. TAKARMATUR, PH 5-4 1/2, "Charlottenborg" Danmark. Diameter 66 cm.

Vit samt med blålackerad innerlamell. Höjd ca 51, Diameter 66 cm.

Mindre bucklor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bucklor, bruksslitage.

Antal besök: 3 209