HANS OLSEN Karmstol, Danmark, Modell 107, 1950/60-tal.

1239576. HANS OLSEN Karmstol, Danmark, Modell 107, 1950/60-tal.

Karmstol modell 107 design Hans Olsen ca 1950/60-tal, har en sitthöjd på 40 cm och är 75,5 cm hög.

Stabil stol, mindre bruksslitage, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 051