Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, Guldkroken Keramik, Hjo, 1960-tal.
123844. VAS, Guldkroken Keramik, Hjo, 1960-tal.
Höjd 16,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
7 558