ANDREAS WARGENBRANT. Skulptur, brons, Dalahäst.

1238156. ANDREAS WARGENBRANT. Skulptur, brons, Dalahäst.

Brickmärkt Signerad W. samt numrerad 5/8 ex.
Höjd 40 cm. Längd 40 cm.

Mindrew ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm. Längd 40 cm.

Mindrew ytslitage.

Antal besök: 661