MASK, trä med pärlor, Bamileke, Kamerun, 1900-tal.

1235071. MASK, trä med pärlor, Bamileke, Kamerun, 1900-tal.

Höjd 42 cm. Bredd 36 cm.

Mindre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm. Bredd 36 cm.

Mindre skador och slitage.

Antal besök: 369