GUDRUN WESTERLUND. Litografi, signerad, 217/275 och daterad -84.

123349. GUDRUN WESTERLUND. Litografi, signerad, 217/275 och daterad -84.

Titel otydlig. Mått 37,5 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 892