SKEPPSKLOCKA, mässing, Morells klockgjuteri, Mora, 1900-tal.

1233475. SKEPPSKLOCKA, mässing, Morells klockgjuteri, Mora, 1900-tal.

Höjd 16,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 004