ROLF LIDBERG. Litografi, signerad, 34/400 och daterad -68.

123346. ROLF LIDBERG. Litografi, signerad, 34/400 och daterad -68.

Fiske. Mått 47 x 40.

Fuktskada i nedre kant på bladet. Något gulnat papper.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiske. Mått 47 x 40.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besök: 6 604