SKOHYLLA, string, 1900-talets mitt.

1232485. SKOHYLLA, string, 1900-talets mitt.

Bruna.
2 gavlar, längd 32, bredd 28 cm.
2 hyllor, längd 75,5, bredd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruna.

Bruksslitage.

Antal besök: 609