BYRÅ, Teak, 1950-tal.

123211. BYRÅ, Teak, 1950-tal.

3 st lådor i teak, sidor klädda i röd galon. Bredd 60, djup 35, höjd 62 cm.

Smärre slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
123211. BYRÅ, Teak, 1950-tal.

Smärre slitage, märken.

Antal besök: 1 506