SVANSKÅLAR, Silver 835 och kristall, SKEDAR Silver 830.

123076. SVANSKÅLAR, Silver 835 och kristall, SKEDAR Silver 830.

För salt och peppar. Skålar totalvikt 171 g. Skedar, längd 7 cm, vikt 9 g. Skedar med svenska kontrollstämplar.

Bruksslitage. Ena svanens vingar lite lös. Höjd 7,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 019