Bägare stämplade 830 MGAB 1976, höjd 13,5 resp GAB 1954, höjd 8 cm. Den mindre bägaren, ostämplad men verifierad, höjd 6 cm. Snusdosan stämplad 830 S OCR och Svenska importstämplar.
Bruksslitage.
Bruksslitage.