BÄGARE 3 st, samt SNUSDOSA, silver, vikt 364 g.

123064. BÄGARE 3 st, samt SNUSDOSA, silver, vikt 364 g.

Bägare stämplade 830 MGAB 1976, höjd 13,5 resp GAB 1954, höjd 8 cm. Den mindre bägaren, ostämplad men verifierad, höjd 6 cm. Snusdosan stämplad 830 S OCR och Svenska importstämplar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 102