WALTER BENGTSSON. Skulptur, aluminium.

1230612. WALTER BENGTSSON. Skulptur, aluminium.

Figurkomposition. Signerad WB samt daterad -68.
Höjd 10,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 258