SOFFBORD, Tove & Edvard Kindt Larsen, Seffle Möbelfabrik. 1950/60-tal.

123060. SOFFBORD, Tove & Edvard Kindt Larsen, Seffle Möbelfabrik. 1950/60-tal.

Massiv Teak. Bredd 104, djup 99, höjd 52 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 3 257