TAKLAMPA, "Candus", Uno Kristiansson för Luxus, Mässing, 1900-tal.

122973. TAKLAMPA, "Candus", Uno Kristiansson för Luxus, Mässing, 1900-tal.

3 ljusarmar, skärmar i opal plast. Höjd 82 cm.

Smärre slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 269