PISTOL SAMT KRUTHORN, 3 delar, 1800-talets andra hälft.

1229687. PISTOL SAMT KRUTHORN, 3 delar, 1800-talets andra hälft.

Pistol. Signerad ELG. Längd 17 cm
Kruthorn. Längd 13-23 cm.

Hanen hakar ej fast på pistolen. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kruthorn. Längd 13-23 cm.

Antal besök: 500