Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
VÄGGRELIEF, stengods, Gertrud Hertner, Tilgmans.
1229594. VÄGGRELIEF, stengods, Gertrud Hertner, Tilgmans.
Signerad GH. 24x23 cm.
Kantnagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Signerad GH. 24x23 cm.
Kantnagg.
2 121