Karl-Erik Ekselius, karmstolar, valnöt, skinn, ett par JOC möbler 1960/70-tal.

1228962. Karl-Erik Ekselius, karmstolar, valnöt, skinn, ett par JOC möbler 1960/70-tal.

Stomme Valnöt, sits och rygg klädd i brunt/beige skinn, ca 1960/70-tal, sitthöjd 46, armstöd 66, bredd 63, höjd 83 cm.

Bruksslitage mindre skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage mindre skav.

Antal besök: 1 109