LEIF PERSSON. LITO 109/110, signerad och daterad 1980.

1228830. LEIF PERSSON. LITO 109/110, signerad och daterad 1980.

höjd 30 cm, bredd 43 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 30 cm, bredd 43 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 892