1228269. ORIENTMATTA, Senneh, antik.

medaljong på blå botten, ca 141x110 cm.

slitage, kortsidorna saknar knutrader, mindre skador, mindre hål.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 21 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
21 EUR
Danmark
27 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
32 EUR
Frankrike
34 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
39 EUR
55 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
72 EUR
96 EUR
108 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1228269

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 367