KRUKOR 2 st, keramik, bland annat Gustavsberg, 1900-tal.

1227814. KRUKOR 2 st, keramik, bland annat Gustavsberg, 1900-tal.

höjd 18 - 21 cm
Krukan med tre kronor är nyproduktion.

bruksslitage och missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 18 - 21 cm

Antal besök: 235