FIGURINER porslin 2 st B&G 1702 och 2233.

1227756. FIGURINER porslin 2 st B&G 1702 och 2233.

1702 höjd 29 cm, signerad Kai Nielsen
2233 höjd 22 cm , signerad Axel locher.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 436