VIKVÄGG, "Spåna" Alberts Tibrå, 1950-tal.

122755. VIKVÄGG, "Spåna" Alberts Tibrå, 1950-tal.

Vik/Skärmvägg, skärmar i flätad teak, sammansatta med lädersnören. Bredd 180, höjd 158 cm.

Bruksslitage, mindre skada på en skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 533