Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Mynt, Medaljer & Frimärken
Mynt
MYNT, sannolikt silver i alla, Sverige, 1900-tal.
1226965. MYNT, sannolikt silver i alla, Sverige, 1900-tal.
totalvikt 1560 gram.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
totalvikt 1560 gram.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
430