BÄNKALÄNGD, allmoge, vävd på Öland av Skånska, 1870/80-tal.

1226838. BÄNKALÄNGD, allmoge, vävd på Öland av Skånska, 1870/80-tal.

höjd 68 cm, bredd 344 cm.

mindre ålders- och bruksslitage, klarröd färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 68 cm, bredd 344 cm.

Antal besök: 438